Image
 

ТОВ "ВУДЕКСПО"

ЯКІСТЬ ПОНАД УСЕ!

Свої перші кроки в обробці деревини ми зробили у 2007 році. Зараз ми - виробники дубової ламелі з найкращих сортів дерев. З 2013 - року заснування ТОВ "Вудекспо", маленької, але амбітної компанії - вибір дуба здійснюється виключно власноруч.
Ми обираємо дерево у найкращих лісництвах, котрі сертифіковані по FSC. Робота на підприємстві починається з розпиловки, сушки та обробки деревини і закінчується народженням високоякісної продукції. Щоб Ви отримували найкращий результат, ми працюємо із сучасним обладнанням: RAIMANN, Wintersteiger DSB Compact 310, MEBOR HTZ 1100, ROTOLES 400 D-S, SCM GROUP S.p.A.

За цей короткий час наша продукція, потрапила до Франції, Італії, Німеччини, Литви, Бельгії, Польщі, Болгарії та Угорщини. Ця співпраця з кожним роком стає все міцнішою!

У середньому за рік ми виготовляємо близько 660000 м² продукції.
 

СПІВПРАЦЯ З НАМИ

ЧОМУ ВАРТО СТАТИ НАШИМ ПАРТНЕРОМ?

Бо ми працюємо із сучасним обладнанням, яке постійно оновлюється. З нами працюють люди із багаторічним досвідом обробки деревини. Ми гарантуємо якість нашої продукції. Ми здійснюємо повний контроль за виготовленням – починаючи від вибору сировини і закінчуючи пакуванням готової продукції.

 

ПРОДУКЦІЯ

 

ПАЛИВНІ ГРАНУЛИ ПЕЛЕТИ

Якість гранул підтверджено аналізом в лабораторії SGS Ukraine: волога – 7,8%, зольність – 0,4%, летючі речовини – 75-81%, сірка – 0,01%, нища теплота згорання – 4358 ккал/кг, вища теплота згорання – 4685 ккал/кг

 

НАШІ КОНТАКТИ

ТОВ "ВУДЕКСПО"

Україна,
Київська обл.,
м. Переяслав,
вул. Б. Хмельницького, 255

Тел.: +38 066-916-59-77 

E-mail: woodexpo2018@ukr.net